Gjashtëmbëdhjetë yjet e famshëm që definitivsht “thyen” plakjen, duke u dukur gjithnjë të rinj

 
 

Shpesh dëgjojmë se detoksi, yoga dhe meditimi janë metodat e reja të pavdekësisë.

Por disa shkencëtarë janë të habitur për sekretin e rinisë së përjetshme dhe se si pamja e disa të famshmëve nuk ka ndryshuar gjatë viteve.

Shumë njerëz i admirojnë, sepse ata duken edhe më të rinj se 10 vjet më parë.

Bright Side ka mbledhur fotografitë e të famshmëve që duken sikur pinë ujë nga burimi i të rinjve. /Telegrafi/

 

16. Jessica Alba

 

 

15. Reese Witherspoon

 

 

14. Gwyneth Paltrow

 

 

13. Christy Turlington

 

 

12. Jared Leto

 

 

11. Eva Mendes

 

 

10. Gabrielle Union

 

 

9. Liv Tyler

 

 

8. Kate Winslet

 

 

7. Pharrell Williams

 

 

6. Elijah Wood

 

 

5. Keanu Reeves

 

 

4. Adam Levine

 

 

3. Beyonce

 

 

2. Kanye West

 

 

1. Mila Kunis