Granit Xhaka shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij bukuroshe!

 
 

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e tij në “Instagram”.

Ai shihet së bashku me bashkëshorten e tij, Leoniten e cila në këtë imazh duket shumë e bukur.

“Zoti dhe Zonja X” ka shkruar Graniti në këto imazhe.

Ndryshe, çifti kanë disa vite të martuar, ani pse ende nuk kanë shpalosur planet nëse dëshirojnë të zgjerojnë familjen e tyre.

 
 

albshowbizzz.com