Gruaja e Sinan Vllasaliut siç nuk e keni parë asnjëherë

 
 

Dikur askush nuk dinte thuajse asgjë për jetën e këngëtarëve përtej skenës. E, sot dihen edhe detajet më të vogla, e lëre më ato të mëdhatë, shkruan “Kosovarja”.

Për vite me radhë Sinan Vllasaliu ishte këngëtari më i pashëm, më i dëgjuar e kërkuar thuajse kudo.

 

Të gjithë flisnin vetëm për të dhe namin e tij, e sot flitet edhe për familjen e Sinanit, gruan, vajzën, nipin e mbesën, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, bashkëshortja e këngëtarit shihet bashkë me nipin, si gjyshe e dedikuar./Kosovarja/

 

 
 

albshowbizzz.com