‘Ikja’ e Stines pasi u nda nga bashkëshortja (FOTO)

 

Pak ditë më parë,
Stine njoftoi përmes Instagramit për ndarjen e tij nga bashkëshortja me të cilën
ka edhe fëmijë.

Këngëtari postoi një
fotografi të saj me anë të cilës zbuloi se çifti i ka ndarë rrugët dhe se do
ishin më mirë të ndarë, pa dhënë një arsye konkrete.

  

Pak ditë pas lajmit,
Stine ka vendosur të kalojë pak ditë në anën tjetër të botës.

Artisti po pushon në
Maldive dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të postuar në
Instagram.

Nuk dihet kush është shoqëruesi
apo shoqëruesja e tij, megjithatë i urojmë pushime të këndshme./Prive.al

 

                        View this post on Instagram                                     

GM from Another Side ?

A post shared by Stine?️ (@stine_records) on

 

 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com