Intervista unike e Teuta Krasniqit me Tarën! (VIDEO)

 

Për herë të parë, Tara – vajza e Teuta Krasniqit dhe këngëtari
Blero, është futur në rolin e moderatores.

Përballë saj ishte e ëma e saj Teuta, të cilës Tara i bëri shumë pyetje.

Kjo intervistë speciale ka shumë gjëra interesante dhe për t’i kuptuar ato, klikoni videon e mëposhtme./Prive.al

 

 

 

albshowbizzz.com