Ja çka i thotë djalit dhe resë Shkumbin Kryeziu

 
 

Pas një pauze të konsiderueshme në muzikë, Shkumbin Kryeziu është rikthyer me disa këngë dhe gjithashtu me projektin e “Labias” për vit të ri, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari dhe producenti vitet e fundit sikur e la muzikën, por tani është sërish në skenë dhe po ia del mirë.

Ai, rëndom shihet përkrah bashkëshortes së tij, Mimozës, me të cilën ka dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, shkruan “Kosovarja”.

Shkumbini ka marrëdhënie të mrekullueshme edhe me dy djemtë e mëdhenj. Sot, Shkumbini u ka lanë një porosi Ronit dhe bashkëshortes së tij, Lyres. Djalit dhe nuses u uron me zemër këtë vit të ri./Kosovarja/


 
 

albshowbizzz.com