Kaltrina publikon imazhin më të bukur familjar

 
 

Një nga moderatoret më të dashura, dhe më të pëlqyera për audiencën shqiptare, padyshim është edhe Kaltrina Mikushnica.

Atë mund ta shohim çdo ditë, në prezantimin e emisonit autorial të saj, në programin T7, shkruan Kosovarja.

Krahas angazhimeve që ka rreth emisionit, ajo është goxha aktive edhe në rrjetet sociale, duke postuar gjithçka, e sidomos së fundi, kur është në pritje të fëmijës së dytë.

Barku i saj i fryrë, e ka shfaqur Kaltrinën më të bukur se kurrë në imazhin e fundit.

Në mës të bashkëshortit dhe vajzës së saj, ajo erdhi më e buzëqeshur kurrë, kështu edhe duke pasqyruar një imazh perfekt familjar. /Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com