Kanye West gati për përleshje me reperin Drake, shkak kërcënimi i familjes

  Ka kohë që ka nisur një ‘luftë’ virtuale mes reperit Kanye West dhe Drake.      

Kanye West përmes rrjetit social Twitter ditë më parë kishte komentuar faktin që Drake e ndjek në Instagram, bashkëshorten e tij Kim Kardashian, shkruan lajmi.net.

Por, “TMZ” raporton se edhe futbollisti i Johnny Manizel kishte disa fjalë për Kanyen dhe Drak.

Johnny, i cili njihet si mik i afërt i familjes së Kanyet, tha që sherri virtual është i gatshëm të kalojë në një tjetër dimension tjetër, atë të përleshjes fizike.

“Gjithçka po ndodh në cep të rrugës. Kështu që jam në mes të kësaj. Mezi pres të shoh më shumë, por Kanye është i frikësuar. Duket se Kanye është pak i shqetësuar për Drake. Ndoshta ai do telefonojë dikë për të rrahur Drake ose një gjë të tillë”, ka thënë Johnny. /Lajmi.net/

 

albshowbizzz.com