Kaq e bukur është vajza e Mahmut Feratit- kujt i ka ngjarë?

 

Mahmut Ferati është një nga këngëtarët më të njohur të muzikës popullore.

Edhe vajza e tij, Argjenda Ferati është vajza e këngëtarit të njohur i cili ka një bagazh të madh në karrierë, e që ka qenë edhe profesor i lëmisë së muzikës, fushë kjo në të cilin sukseset e tij nuk ndalen as sot e kësaj dite, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht angazhimeve të shumta, familja është pika e tij e dobët.

Kësaj here, vajza e tij Argjenda e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, po duket mahnitëse e që imazhi i saj p[o vazhdon të komentohet dhe pëlqehet nga një numër i madh ndjekësish.

Për më shumë, flasin vet pamjet e bukuroshes në fjalë.