Kaq shumë e duan hallat Matinin, ja çfarë bëjnë pas tij Engji dhe Gresa

 
 

Vërtetë se ai është gëzimi i shtëpisë, kështu e quajnë të gjithë anëtarët, shkruan Kosovarja.

Në shumë intervista secili nga familjarët janë shprehur se vogëlushi ka përmbushur shpirtërisht secilin prej tyre, e dita ditës kjo edhe po vërtetohet.

Kësaj here, janë hallat ato të cilat po e duan aq fort djaloshin i cili sipas imazhit që kanë publikuar, shihet se ua ndreqë ditën.

Imazhin e ka publikuar Engji dhe padyshim se po merr komente dhe pëlqime nga fansat e shumtë./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com