Këngëtarja shqiptare nis vitin në këtë qytet, tregon kush ia morri zemrën

 
 

Elhaida Dani këtë fillim vit ka qëndruar jashtë Shqipërisë.

Ajo ndodhet në Paris, dhe nga atje edhe ka publikuar disa imazhe, shkruan Indeksonline.

“Qyteti qe nisa kete vit te ri, Qyteti qe me ka marre zemren prej dy vitesh” ka shkruar Elhaida në përshkrimin e imazheve.

Kujtojmë që Elhaida konsiderohet si një nga femrat me zërin më të bukur dhe më unik.

 
 

albshowbizzz.com