Këngëtarja shqiptare sjell pamje nga ky vend: Qyteti që më ka marrë zemrën

  Viti 2019 ka filluar mbarë dhe në vende të veçanta për disa nga yjet shqiptare.      

Fituesja e shumë çmimeve, këngëtarja shqiptare, Elhaida Dani është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në atë, Instagram ka publikuar disa fotografi në të cilat vjen atraktive dhe mjaft në formë nga njëri prej qyteteve më të bukura, Parisi.

“Qyteti qe nisa kete vit te ri. Qyteti qe me ka marre zemren prej dy vitesh”, ka shkruar ajo.

Këtë vit, artistja Dani ka paralajmëruar projekte të mëdha që pritet t’i lansojë në ditët në vazhdim. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Qyteti qe nisa kete vit te ri. Qyteti qe me ka marre zemren prej dy vitesh. ——————————————————————————- This city has my heart for already two years now…. I love you ❤️ Pics from the amazingly talented @annayakovleva_com ??? 

A post shared by   Elhaida Dani  (@elhaidadani93) on

 

 

albshowbizzz.com