Kështu u prit ndërrimi i moteve në familjen e kryeministrit Haradinaj

  Kryeministri Haradinaj bashkë me familjen e tij, natën e ndërrimit të viteve e ka pritur në shtëpi.      

Lola Haradinaj, bashkëshortja e Daut Haradinajt, ka sjellë një portret familjar nga festa e mbrëmshme, shkruan lajmi.net.

E gjithë familja shihen të lumtur në gjirin familjar në natë feste, kurse të ftuar ishin edhe disa mysafirë.

“Nga ne për ju, Gëzuar!”, ka shkruar Lola mbi fotografinë, në të cilën pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve. /Lajmi.net/

  

 

albshowbizzz.com