Kim Kardashian në një moment intim me Kanye West

  Kim Kardashian ka zgjedhur një fotografi jo të zakontë për ta uruar Vitin e Ri.      

Kim Kardashian ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet në prehërin e Kanye West, shkruan lajmi.net.

Çifti dukeshin shumë të dashuruar teksa po e shikonin në sy njëri-tjetrin, ndërsa përmes këtij imazhi Kim uroi vitin në të cilin sapo kemi hyrë.

“Urime Viti i Ri”, ka shkruar Kim mbi fotografinë, në të cilën mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, çifti kanë njoftuar se po presin të bëhen prindër për herë të katërt, edhe këtë herë nga një nënë surrogate. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Happy New Year 

A post shared by   Kim Kardashian West  (@kimkardashian) on

 

 

albshowbizzz.com