Klajdi Haruni qenka në lidhje dhe sapo e pranoi, me këtë shkronjë i fillon emri të dashurës së tij

 

Klajdi Haruni qenka në lidhje dhe e pranoi publikosh.

Në puntatën festive të emisionit “Shiko Kush
Luan”, këngëtari ka rrëfyer se është i dashuruar dhe ka një partnere në jetën e
tij, ndërsa iu kërkua ta thotë edhe emrin e saj.

Mirëpo ai nuk e ka rrëfyer emrin e të dashurës,
përveç se ka treguar se emri i fillon me M e i mbaron me A, megjithatë ka rrëfyer
se nuk është emri i hitit të tij “Mamica”. /Prive.al

 

albshowbizzz.com