Krusita e këndon në mënyrë të përkryer njërin prej hiteve të Adelina Ismailit

  Krusita e ka shfaqur edhe njëherë talentin e saj në muzikë.      

Këngëtarja Krusita kësaj here e ka shfaqur talentin e saj në muzikë duke treguar se di edhe të imitoj, shkruan lajmi.net.

Gjatë emisionit të Luana Vjollcës ajo e ka imituar këngëtaren Adelina Ismaili duke interpretuar kështu në mënyrë të përkryer hitin e saj ‘Zemrën nuk ta fal’.

Ajo madje ka zgjedhur edhe të vishet si Adelina në performancën e saj të vitit 1997 dhe ia ka dalë shumë mirë.

Në vazhdim ju sjellim dy videot dhe mund ta shihni dallimin./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 @krusita__ duke kenduar/imituar nje nga hitet me te medha te dives @adelinaofficiel ?? 

A post shared by   Artistët Shqiptarë ????  (@artistet_shqiptare) on

 

 

albshowbizzz.com