Kur nënat insistojnë! Ja si u bënë bashkë Lutfi Haziri dhe gruaja e tij Myrvetja

 

Ata janë bashkë që shumë e shumë vjet dhe kanë
katër fëmijë!

Politikani i njohur kosovar Lutfi Haziri dhe gruaja e tij, Myrvete Bajrami, kanë rrëfyer mbrëmë për Prive edhe historinë e tyre të dashurisë.

Image result for lutfi haziri familja

Dyshja që treguan “10-të gjëra”, të familjes së tyre, kanë treguar po ashtu se si u njohën dhe është një histori e bukur dashurie.

Image result for lutfi haziri familja

“Arsyeja pse jemi bashkë, janë nënat tona, e
imja dhe e Lutës. Ato kanë insistuar për të na bashkuar”, ka thënë Myrvetja e
cila nga Lutfiu thirret me një emër përkëdhelës, Miki.

Intervistën e plotë të tyre mund ta gjeni në linkun më poshtë:

 

 

 

albshowbizzz.com