‘Kush nga aktorët meriton 10 pikë?’ Habit Albano Bogdo, reagon në sondazh për kolegun: Rezi është më i…[FOTO]

 

Në Shqipëri ka disa aktorë humori, të cilët me batutat apo personazhet që vijnë në skenë i kanë bërë për vete gjithë fansat.

Albano Bogdo dhe Rezart Veleshnja janë dy prej aktorëve rolet e të cilëve pëlqehen shumë nga publiku.

“Intvalbania” zgjodhi që të zhvillonte një sondazh në rrjete sociale se cili prej dy aktorëve duhet të vlerësohej me 10 pikë.

“Dy ndër aktorët e humorit më të pëlqyer nga publiku shqiptar, apo jo! Kush mendoni se duhet të vlerësohet me 10 pikë Rezarti apo Albano? *Mos harroni tregohuni të sinqertë me komentet tuaja ?”, shkruhet në postimin e faqes së Instagramit të “Intvalbania”.

Mes shumë komenteve të fansave, ajo që ra në sy ishte përgjigjja që vet Albano ka dhënë në këtë postim. Ndryshe nga herë të tjera, aktori zgjodhi të përfshihej në sondazh.

“Rezi është më i mirë”, shkruan aktori duke mbështetur kështu kolegun e vet. Shumë modest është ky Albani…

albanorezii.PNG

 

albshowbizzz.com