Leonita e Graniti publikojnë foto nga aeroplani, veshja e zonjës merr vëmendjen

 

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Graniti nga aeroplani.

Leonita si gjithmonë po duket tejet e bukur./ORAinfo/