Lirak Çelaj i lumtur në krahët e gruas së re

 
 

Për vite me radhë ai ishte ndër aktorët më të angazhuar e më të njohur në Kosova. Lirak Çelaj konsiderohej e ardhmja e teatrit dhe filmit, shkruan “Kosovarja”.

Aktori i njohur e minimizoj aktivitetin në fushën aktrimit kur ai u inkuadrua në politikë.

Lirak Çelaj vazhdon të jetë i aktivizuar në fushën e politikës dhe pak e shohim të pranishëm në projekte artistike, shkruan “Kosovarja”.

Edhe jeta e tij private për një kohë tërhoqi mjaftë vëmendje. Ndarja nga bashkëshortja, aktorja Ilire Vinca dhe lidhja me Baukida Gashin, nuk kaloj pa u vënë në fokusin e medias.

Çifti po duken mjaftë të lumtur./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com