Luana Vjollca djeg rrjetin në fustan të bardhë

 
 

Luana Vjollca ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Veshur me fustanin e bardh, ajo dukej shumë joshëse dhe në formë madje duke e kombinuar edhe me flokët e gjata.

“Më e mira është gati të jetë.. 2019” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Luana shquhet për imazhet provokuese ku ekspozon linjat trupore.

 
 

albshowbizzz.com