Luana Vjollca vazhdon të ndezë rrjetin me imazhe të reja

 
 

Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Luana Vjollca ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Moderatorja kishte veshur një fustan të ngushtë, i cili i vizatonte asaj çdo pjesë të trupit.

“2019 jam gati për ty!”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotos, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë që Luana ka përmbyllur me sukses vitin 2018 si në muzikë, ashtu edhe me projektin e saj televiziv.

 
 

albshowbizzz.com