Lutfi Haziri dhe gruaja e tij tregojnë 10-të sekretet e familjes

 

Një politikan shumë në zë jo vetëm për postet e tij zyrtare, por edhe për stilin e tij prej një “old school” rokeri.  

Lutfi Haziri, vjen sonte në Prive bashkë me gruan e tij, këngëtaren
Myrvete Bajrami për t’i treguar 10-të gjëra që s’i kemi ditur për familjen e
tyre.

Dyshja bashkë për herë të parë flasin për jetën personale, ndërsa emisionin mund ta ndiqni sonte në ora 20:45. /Prive.al

 

 

 

albshowbizzz.com