Lutfi Haziri tregon fans i kujt është (VIDEO)

 

Kryetari i komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, bashkë me bashkëshorten e tij, treguan 10 gjërat të cilat nuk i kemi ditur më parë për familjen e tyre.

Të dy treguan nga një fshehtësi rreth vetes.

Fans i kujt është Lutfiu, çfarë sporti I ka pëlqyer kur ishte fëmijë dhe shumë e shumë të tjera, i kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

 

 

 

albshowbizzz.com