Majk e nis vitin me djalin: Fillimi ma i mirë… (FOTO)

 

Para pak muajsh, Majk ishte në ballinat e shtypit rozë për shkak të deklaratave bombë të tij dhe të ish të dashurës së tij Majlindës, në lidhje me djalin e tyre Roan.

Majk tha se Majlinda nuk ia lejon ta shihte të
vetmin djalë të tij, ndërkaq Majlinda e mohoi kategorikisht këtë deklaratë duke
thënë se reperi kurrë nuk e ka mbështetur financiarisht.

Sido që të jetë, këngëtari e nisi këtë vit
mbarë, me djalin e tij Roanin…

“Fillimi ma i mirë i vitit 2019”, ka shkruar
Majk mbi një foto të djalit.

Para kësaj, artisti i numëroi të gjitha
sukseset që pati gjatë vitit që shkoi dhe falënderoi Zotin dhe të gjithë ata që
e kanë mbështetur./Prive.al

 

albshowbizzz.com