Majlinda i la në hije të gjitha vajzat mbrëmjen e kaluar

 
 

Vitin që lamë pas, Majlinda Zeka, u bë një ndër personazhet më të komentuara në ballinën e shtypit rozë.

Edhe këtë vit po vazhdon kështu, ku mbas dukjes së mbrëmshme, ajo mori me qindra komente e pëlqime.

Kjo pasi që ajo mori pjesë në dasmën e mikeshës së saj, ku pamja e saj bëri përshtypje shumë, shkruan Kosovarja.

Me një fustan gjigant, e flokë të lëshuara në hirin e saj, ajo shkëlqent pranë shoqes së martuar.

Thashethemet e fundit në lidhje me djalin dhe ish të dashurit të saj, nuk e penguan fare atë që të vazhdojë jetën ashtu siç është më së miri. /Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com