Me cilën këngëtare u ngjit në bjeshkë Ramush Haradinaj?

 
 

Kryeministri i vendit, Ramush Harëdinaj, është ndër ata persona me karakter të fortë dhe jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Haradinaj, nuk e lë asnjëherë pas dore aktivitetin fizik, andaj gëzon edhe formë shumë të mirë trupore.

Kryeministri është edhe dashamirë i bjeshkës dhe shpesh është ngjitur edhe majat më të larta të vendit, shkruan “Kosovarja”.

Haradinaj sot është ngjitur edhe në majën e Lubotenit dhe i është bashkuar një grupi bjeshkatarësh dhe dashamirësh të natyrës, ndër ta edhe këngëtarja Nita Latifi.

Kjo e fundit, ka shprehur gjithë kënaqësinë për ngjitjen në bjeshkë dhe takimin ke kryeministrin e vendit./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com