Më elegante se sot, se keni parë asnjëherë Teuta Krasniqin

  Është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.      

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme me të cilat shpesh rrëmben vëmendjen e publikut siç është edhe ky imazhi i fundit.

Me një grim të lehtë dhe flokë të lëshuara, Krasniqi duket tejet elegante dhe në formë, madje më të bukur nuk e kemi parë asnjëherë.

Përveç pamjes, Teuta njihet si një nga aktoret më të suksesshme në vend e cila në intervistën e fundit të dhënë për emisionin “Mirage”, zbuloi detaje nga projekti i saj i ri. /Lajmi.net/

  

 

 

albshowbizzz.com