Më i dashuruar se kaq nuk bëhet, Taulant Xhaka i bën dedikimin më romantik të fejuarës

 

Nuk ndodh rrallë t’i shohim vëllezërit Xhaka shumë të përkushtuar karshi partnereve të tyre.

 

                        View this post on Instagram                                     

Engaged since 1 year time flies!??❤️ #Xhaka#family#love#happy @__arbnoraaaaaa__

  

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

 

 

Edhe Graniti edhe
Taulanti, tashmë i kanë bërë zgjedhjet e tyre në jetë dhe vajzat që kanë përkrah,
kanë vendosur t’i prezantojnë me publikun.

Dhe përderisa ata
po i shijojnë shumë romancat e tyre, ngapak edhe i kanë ndarë me ndjekësit në
rrjete sociale, duke bërë edhe dedikime dashurie.

Si për shembull
ky dedikimi i fundit i Taulantit për Arbnorën është përplot dashuri.

“Të dua bota
ime”, ka shkruar Xhaka, për të fejuarën e tij. /Prive.al

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com