Me këtë gjest që bënë Ermali do të habiteni të gjithë

 
 

Këngëtari, Ermal Fejzullahu, qysh në fëmijëri është i njohur për publikun në skenën muzikore.

Jo vetëm për këngët e tij por atij të gjithë i marrin lakmi për jetën në familije, i cili tashmë është prind i 3 fëmijëve, shkruan Kosovarja.

Por ajo që habit të gjithë është fotoja e fundit që ai ka publikuar sot ai në rrjetin social Instagram duke u shoqëruar me një cigare në dorë, gjë që kjo nuk pritej nga një person si Ermali.

Fotoja dëshmon që ai shijon deri në maksimum cigaren dhe ndihet mjaft mirë./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com