Me këto fjalë Adelina Thaçi e uron bashkëshortin për ditëlindje

  Bardhyl Meta sot feston ditëlindjen dhe gruaja e tij Adelina ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar.      

Në familjen e deputetit Bardhyl Meta dhe këngëtares Adelina Thaçi sot ka festë, kjo pasi ai feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të dy, Adelina ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për ta uruan.

‘’Gezuar ditelindjen zemra jeme, zoti te dhashte shendet e jete te gjate bashke me familjen tone, te dua pafund.
Gezuar ky vite, qofte nji vite i mbare e i suksesshem per ne!’’, ka shkruar ajo pranë një fotografie pranë Bardhylit, foto në të cilën të dy duken tejet elegantë./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Gezuar ditelindjen zemra jeme, zoti te dhashte shendet e jete te gjate bashke me familjen tone, te dua pafund. Gezuar ky vite, qofte nji vite i mbare e i suksesshem per ne! 

A post shared by   Adelina Thaqi Meta  (@adelinathaci) on

 

 

albshowbizzz.com