Meda dhe Lulja urojnë për Vitin e Ri, befasojnë me kombinimin në veshje

 

Këngëtari I njohur Meda dhe gruaja e tij, Lulja, janë një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Meda dhe Lulja janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale dhe që të dy posedojnë shumë ndjekës.

Ata kanë festuar mbrëmë Vitin e Ri, ndërsa në foton uruese për fansat e tyre, ata kanë befasuar me kombinimin në veshje. /ORAinfo/