Menduat se Kemaili është mashkull tërheqës, gaboheni rëndë, kështu dukej ai vite më parë

 

Aktori turk, Burak Ozcivit u bë I famshëm te ne me rolin e tij të Kemalit në serialin, Kara Seva. Një mashkull zeshkan me një bukuri të rrallë, mori vëmendje të madhe dhe fitoi shumë fansa për një kohë të shkurtë, përcjell ORAinfo.

Aktori vitin që lamë pas u martua me aktoren bukuroshe, Fahriye Evcen. Madje, të dy kanë pasur rastin që të luajnë në një film.

Por ndryshe nga sot, ai shumë kohë më parë nuk ishte aq tërheqës.Shikoni foton më poshtë dhe do të bindeni vetë ./ORAinfo/