Mimoza nuk përmbahet dot, ja çfarë i thotë vajzës së saj

 
 

Pas një pauze të konsiderueshme, aktivizimi i tyre, u bë si një bombë të cilët tërhoqën vëmendje përsëri.

Fjala është për çiftin e mirënjohur Mimoza Mustafën dhe Shkumbin Kryeziun, të cilët u rikthyen përseri me projekte të reja muzikore. e po ashtu edhe me bashkëpunime.

Pavarësisht distancës nga muzika, jeta e tyre private duket se ka vajtur mjaft mirë, teksa edhe fëmijët e tyre janë rritur tashmë.

Dyshja në fjalë janë prindër të një vajze, ku ajo tash është rritur, dhe është bërë bërë një zonjushë mjaft e bukur.

Emri i saj është Rozafa, dhe duket se Mimoza është goxha krenare për të, pasi që publikoi një fotografi të saj duke e quajtur yll. /Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com