Mirsa poston fotografinë më të veçantë me burrin e vajzën, kjo është familja e saj

 

Mirsa Kërqeli është këngëtarja shqiptare që për shumë vite ka qenë shumë aktive në muzikë.

Ajo tani është larguar nga muzika dhe nga paraqitjet publike duke iu perkushtuar vetëm familjes së saj përcjell ORAinfo.

Mirsa është e martuar dhe ka dy fëmijë, Tiarin dhe Anën.

Në profilin e saj në Instagram, Mirsa poston fotografi të fëmijëve, ku shihet se që të dy janë rritur

E mbrëmë ajo ka postuar një fotografi për natën eVitit të Ri, bashkë me vajzën e me burrin, e ku duken aq bukur edhe pse mungon djali I saj./ORAinfo/