Moderatorja shqiptare ngjan me nënën si dy pika uji (FOTO)

 

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, së fundi ka publikuar një foto për festat e fundvitit, ku shfaqet krah nënës së saj.

Të qeshura dhe me kapuç në kokë, nënë e bijë duken shumë të ngjashme me njëra-tjetrën.

  

“Shoqja më e mirë në botë, mami”, shkruan moderatorja në postim.

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com