Motra e bën ‘kukull’ vajzën e Shyhretes, ja si po duket ajo

 

Shyhrete Behluli ëshë këngëtarja e njohur e muzikës popullore, dhe një nga më të pëlqyerat e zhanrrit të saj.

Përveç që është një këngëtare shumë e pëlqyer, edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media.

Ajo ka një familje të madhe dhe pothuajse të gjithë janë të njohur për publikun.

Vëmendjen më të madhe nga të gjithë e marrin tri vajzat e saj.

E sot, vajza e saj e madhe Njomza, e ka rregulluar motren tjetër Gresën, e që nga fotografitë që I kemi parë ajo duket më e bukura nga të gjitha./ORAinfo/