Mozzik e Loredana i bëjnë vajzës së tyre një dhuratë të shtrenjtë, ja ҫfarë është

 

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës komentohen vazhdimisht.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se i kanë blerë vajzën një palë atlete shumë të bukura./ORAinfo/