Naim Abazi humb një person shumë të dashur

 
 

Këngëtari e shoumeni i njohur kosovar Naim Abazi ka humbur një person shumë të dashur.

Ai përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë halla e tij që ai e quan “komandant shpitëror”.

Statusi ne Facebook:

Po ti ke qene komandanti shpirteror yni , ajo zonja qe flet qarte dhe sakt ! E tani si te te mos kemi ! Do na mungosh per jete ! Do te te kujtojme perhere ! Ishe dhe do mbetesh perhere shembelltyra me e mire e nje motre , nene , halle e nje mbretereshe me emer NËNË! Jemi merzite shumê ! Zoti na ndihmofte !

 

 
 

albshowbizzz.com