Në Maldive me të ishte e Cara Delevigne, Rita: Pushimet më të mira ndonjëherë

  Rita Ora sapo ka përfunduar pushimet në Maldive.      

Rita Ora menjëherë pasi përfundoi pushimet, ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga këto pushime, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar disa prej momenteve më të mira që ka kaluar bashkë me motrën dhe shoqërinë.

Në një prej tyre shihet edhe modelja Cara Delevigne, për të cilën më parë u komentua se në këngën “Girls”, flet për të, madje kishte pranuar se është biseksuale.

“Skuadra e 2018-ës. Ju dua të gjithëve, pushimet më të mira ndonjëherë. Faleminderit për të gjitha kujtimet dhe të qeshurat. ?❤️????????????”, ka shkruar Rita. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Crew of 2018. I love all of you,best holiday ever. Thank you for all the memories and laughs. ?❤️???????????? 

A post shared by   RITA ORA  (@ritaora) on

 

 

albshowbizzz.com