Në urimin e tij, Stresi: U përballa dhe do përballem me shumë sfida në jetë

  Reperi Stresi, nga burgu ka uruar Vitin e Ri.      

Stresi përmes një statusi në llogarinë e tij në Instagram, ka uruar vitin 2019, shkruan lajmi.net.

Në urimin e tij, reperi ka përmendur sfidat, në të cilat ka kaluar gjatë vitit që e kemi lënë pas,  por thotë se nuk do të dorëzohet.

“Uroj që kohët e mira te së tashmës të mbesin kujtime të arta të së nesërmës.Ju dëshiroj shumë dashuri, gëzime dhe lumturi.Një vit i ri i mbushur me shpresë.U përballa dhe do përballem me shum sfida në jetë,por nuk do dorzohem sepse maja e malit do kohë ti ngjitesh dhe të shijosh pamjen,nuk do rri ne shpat.Urime viti i ri 2019-tës  #StresiStresinjo   #happynewyear  ??????????”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Uroj që kohët e mira te së tashmës të mbesin kujtime të arta të së nesërmës.Ju dëshiroj shumë dashuri ,gëzime dhe lumturi.Një vit i ri i mbushur me shpresë.U përballa dhe do përballem me shum sfida në jetë,por nuk do dorzohem sepse maja e malit do kohë ti ngjitesh dhe të shijosh pamjen,nuk do rri ne shpat.Urime viti i ri 2019-tës #StresiStresinjo #happynewyear ?????????? 

A post shared by   STRESI  (@stresi) on

 

 

albshowbizzz.com