Nëna e S4mm përlotet teksa dëgjon një prej këngëve të tij

 
 

Reperi shqiptar, S4mm shpërtheu shpejt drejt famës.

Rrugëtimi i tij i vështirë më së miri dihet nga familja, që tash po shijojnë bashkë me të suksesi.

E më krenare është nëna dhe kjo shihet nga një video emocionale e publikuar në rrjetin social Instagram.

Teksa po shikonte një prej videoklipeve të tij, nëna e S4mm nuk mund t’i përmbajë lotët.

“Unë kurrë s’jam larg teje ehe pse më merr malli shumë për ty”, u shpreh S4mm në përshkrim të postimit të tij.

Projekti më i fundit i tij ishte “1 Gur, 2 Plluma” shumë i pëlqyer nga publiku.

Jo më pak e pëlqyer ishte edhe rep balada, “Dashuri” që mori miliona klikime dhe u këndua njëzëri nga publiku në koncerte. /Telegrafi/