Një bluzë e Noizyt kushton sa tri rroga kosovare

 

Njëri
ndër reperët më të famshëm dhe rrjedhimisht njëri nga reperët më të pasur.

Rigels
Rajku apo ndryshe i njohur me nofkën Noizy që nga anglishtja do të thotë i zhurmshëm,
po që i pikat gjithmonë rrobat më të shtrenjta në treg.

  

Noizy
vishet tërë kohën firmato ndërsa cmimet e veshjeve të tij janë “super high”.

Së fundmi faqja shqiptare në Instagram, What They Wearing, ka zbuluar se çmimi i bluzës së reperit i markës Gucci kushton hiç më pak se 850 euro, apo më mirë thënë tri rroga mesatare të Kosovës!

 

                        View this post on Instagram                                     

@noizy wearin the @gucci Metal Mix wool sweater (850€) #noizy #gucci

A post shared by WhatTheyWearin (@whattheywearin) on

 

 

 

  

 

  

 

albshowbizzz.com