Një raport si ky: Learta i bën pyetje Shyhrte Behlulit dhe ja çfarë i kërkoi të dinte

 

Ato të dyja rrezatojnë pozitivistet dhe realisht,
aq të ngjashme janë në energji sa duket sikur Learta Jakupi është vajza e
Shyhrete Behlulit dhe jo nusja.

Këngëtarja e famshme shqiptare, ka enë kësaj here protagoniste e “50-të pyetjeve me Prive”, ndërsa në shtëpinë e saj, ajo është përgjigjur në prani të vajzës Engjëllusha Salihut dhe nuses Leartës.

E në këtë mes, përveç Vlorijan Halilit, pyetje këngëtares i ka bërë edhe nusja e saj Learta, e cila i kërkoi të dinte nëse është ndjerë e lumtur kur ka marrë vesh se do bëhej gjyshe e një nipi, në këtë rast vogëlushit Matinit.

“Shumë, nuk do të kisha thënë me bo ndasi tek fëmijët. Por më duhet të jem e sinqertë që për Matinin jam gëzuar shumë”, ka thënë këngëtarja. /Prive.al

 

 

 

albshowbizzz.com