Nuk e dinit por Tayna dhe 2Pac kanë këtë gjë të përbashkët

 
 

Reperja, Tayna ka qenë një nga femrat më të komentuara gjatë vitit që e lamë pas.

Reperja nga Prizreni, është tejet aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ajo ka postuar një imazh në InstaStory të saj dhe të reperit 2Pac e cila tregon se qaforen me shkronjën T e kanë të përbashkët.

Megjithatë, 2Pac ishte një nga reperët më të pëlqyer amerikan i cili la pas hite të mëdha e mjaft të suksesshme.

Doruntina vitin e kaluar publikoi gjashtë projekte muzikore, intervistën e së cilës mund ta shikoni më poshtë.

 

 
 

albshowbizzz.com