Nuk është vetëm këngëtare, Çiljeta Xhilaga zbulon talentin e fshehur

  Ka publikuar një video në të cilën zbulon talentin e fshehur.      

Çiljeta Xhilaga përveç se është një këngëtare e suksesshme së fundmi zbuloi edhe një talent të saj, shkruan lajmi.net.

Me anë të një video të ndarë me ndjekësit në Instagram, Xhilaga tregon se është shumë e mirë edhe në gjuajtje me armë.

“Ja dhe nje talent I pazbuluar I imi ???”, shkruan ajo krahas videos.

“Bonbone”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo gjatë vitit që e lamë pas. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Ja dhe nje talent I pazbuluar I imi ??? 

A post shared by   Ciljeta Xhilaga  (@ciljetaxhilaga) on

 

 

albshowbizzz.com