Nusja e Xhakës shfaqet pa grim, por ka diҫka që mori tërë vëmendjen

 

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim.

Ajo ka veshur një ‘rollkë’ dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/