Nysreti e Merita kaq të dashuruar, ua hedhë në shesh Albatriti

 
 

Familja Muqiqi janë një familje shumë e komentuar dhe me karrierë të bujshme, shkruan Kosovarja.

Rrugën e prindërve e ndoqi edhe djali i tyre Albatriti i cili po tregon shumë suksese në projekte të ndryshme, si dhe në shumë mbrëmje muzikore.

Në rrjetet sociale ai ndanë detaje të ndryshme me numrin e madh të ndjekësve, e kësaj here edhe prindërit e tij gjatë viteve të 90-ta, ku shiheshin shumë të dashuruar në njëri-tjetrin.

Sigurisht se ky imazh përçon një mesazh të fortë të dashurisë së pastër ndër vite, pavarësisht karrierës dhe angazhimeve të shumta të dyshes në fjalë./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com