Pamja e Tarës befasuese në foton e parë të vitit 2019

 
 

Vajza e Teuta Krasniqit dhe Bleros, Tara, po rritet dita ditës. Ajo tash i mbush nëntë vjeç, shkruan “Kosovarja”.

Tara u bë e njohur ende pa lindur, pasi sytë e publikut ishin të orientuar gjatë gjithë kohës ka e ëma e saj, Teuta.

Edhe lindja e Tares morri shumë vëmendje. Pra, ajo isjte e famshme gjithmonë. E ëmbla Tara e ka dëshmuar vetën në muzikë, aktrim dhe vallëzim, shkruan “Kosovarja”.

Në foton e parë të vitit 2019, Tara po që po duket shumë simpatike, tamam si modele e vogël./Kosovarja/

 
 

albshowbizzz.com