Pas një udhëtimi të gjatë, ja në çfarë gjendje ka përfunduar Agnesa

 

Agnesa Vuthaj është modelja nga Istogu dhe një ndër modelet më të sukseshme shqiptare e që arriti të jetë shumë e pëlqyer për publikun që nga viti 2004 kur u zgjodh Miss Albania.

Ajo tani ka bërë edhe markën e saj të rrobave që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’, me të cilën po arrin të ketë sukses jo vetëm në Kosovë por edhe jasht
kufijve kombëtarë, shkruan ORAinfo.

Agnesa këtë kohë ka qenë në një pushim pothuajse një mujor në Amerikë.

Ajo tani është kthyer në shtëpi, mirëpo edhe pse ka kaluar në një udhëtim shumë të gjatë e të lodhshëm, ajo është kthyer në gjendjen e saj më të mirë./ORAinfo/